Atpūta


Disku golfs

Disku golfa mērķis ir grozs ar ķēdēm. Uzvar spēlētājs, kurš ir izspēlējis visus grozus ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Mūsu Atpūtas kompleksa teritorijā ir izvietoti 7 grozi.

Lai veicas spēlē!

Supa noma

Ja tu sevi uzskati par ūdens prieka baudītāju, noteikti iesakām izmēģināt supošanu, kas sagādās ne vien prieku, bet arī sniegs citus ieguvumus – nostiprinās ķermeņa vidusdaļu, trenēs plecu daļu un rokas vai vienkārši ļaus atslēgties no ikdienas stresa. Ja tev nav nepieciešama apmācība, piedāvājam izīrēt supus, kuri ir paredzēti gan mazajiem, gan lielajiem supotājiem.

Cena sākot no 6.00 EUR

Lielā pirts

Šī pirts ir izveidota ar atsevišķu kamīnzāli, tādēļ pēc pirts apmeklējuma varēsiet ērtī atpūsties pie galda un baudīt komfortablo sajūtu pie kamīna. Pati pirts ir paredzēta līdz 8 cilvēkiem un tās lāvas ir veidotas trīs stāvos, kas ļaus komfortabli justies gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pēc kārtīgas izkarsēšanās pirtī ir iespējams atveldzēties dušas telpā zem ūdens spaiņa vai arī aukstā ūdens baļļā zem zvaigžņotās debess. Cenā iekļauts pirts apmeklējums līdz 3 stundām, lielie dvieļi un pirts cepurītes.

Cena sākot no 35.00 EUR

Mazā pirts

Muciņveida pirts, kas paredzēta līdz 6 cilvēkiem. Pirts atrodas skaistā vietā, no kuras paveras skats uz jūru un piejūras kokiem. Pēc karsēšanās pirtī varat doties uz jūru, kas atrodas aptuveni 50 metru attālumā, vai arī izbaudīt blakus esošo dīķi. Cenā iekļauts pirts apmeklējums līdz 3 stundām, lielie dvieļi un pirts cepurītes.

Cena sākot no 30.00 EUR

Kubls

Mēs piedāvājam karsēšanos kublā, kas aprīkots ar regulējamu masāžu un krāsainām led gaismām. Kamēr karstais ūdens patīkami sildīs ķermeni, vēsais āra gaiss veldzēs un atbrīvos jūsu prātu. No kubla paveras skats uz jūru, kas radīs relaksējošu gaisotni. Cenā iekļauts kubla apmeklējums līdz 3 stundām un lielie dvieļi.

Cena sākot no 45.00 EUR